Ametyst różowy – jak pozbyć się stresu

Ametyst różowy

Zobacz jakie niesamowite właściwości kryje w sobie ametyst różowy. Obudź swoją intuicję i dowiedz się jak pozbyć stresu oraz otworzyć swoje serce na miłość.

Jeśli szukasz kryształu, który ma wyjątkowe właściwości i zniewala swoim wyglądem, to różowy ametyst musi znaleźć się w twojej kolekcji. Dość rzadki i kolekcjonerski kryształ wydobywany jest w złożu w Patagonii w Argentynie. Najwięksi monarchowie używali go w swoich drogocennych koronach . Jego kolor powstał na skutek połączenia z hematytem jeszcze pod ziemią.  

ametyst różowy
Ametyst różowy – płytka

Różowy ametyst, oprócz swojego wyglądu przyciąga również swoimi wyjątkowymi właściwościami, które pomogą ci na każdym etapie życia. 

Jeśli chcesz, aby twoja intuicja przemawiała do ciebie głośno i wyraźnie, to praca z tym kryształem może okazać się zbawienna. To kamień z rodziny ametystu, dlatego ma bardzo silne moce kontaktowania się z Wszechświatem i innymi wymiarami. Jeśli chcesz zapamiętywać swoje sny, to codziennie zasypiaj z ametystem różowym pod poduszką. Uwolni cię też od emocjonalnych traum i przywróci równowagę emocjonalną. Co najważniejsze, pomoże ci pozbyć się stresu i zobaczyć sytuację z innej perspektywy.

W trudnych i stresujących sytuacjach rozjaśni umysł i uspokoi w chwilach smutku, czy nawet żalu. Ametyst różowy ma bardzo subtelną i delikatną energię, która łączy się z ametystem. Znamy te kamienie z ich zdolności do wchłaniania wątpliwych, neutralnych i złych energii, oczyszczania i uwalniania ich z powrotem do otaczającej przestrzeni. Pomogą ci się uziemić i uspokoić umysł od gonitwy myśli.

Dzięki swojej subtelnej energii, ametyst różowy zadba o to, abyś pokochała i zaakceptowała siebie taką jaka jesteś. Nauczy również nie osądzać innych. Wesprze w ciężkich sytuacjach, nawet takich jak na przykład zdrada przez partnera. Jego siła mimo subtelności jest niesamowita. 

Ametyst różowy pobudza czakry serca, trzeciego oka i korony. Ten piękny kryształ pomaże ci spojrzeć na swoje życiowe doświadczenia z wyższej perspektywy twojej duszy, motywując cię do działania z silnym poczuciem boskiej miłości.

ametyst różowy

Jesteśmy otoczeni przez natłok informacji, co powoduje, że jesteśmy bardziej podatni na stres. Kryształy maja w sobie dużo energii, przy pracy z którą możemy poradzić sobie z różnymi sytuacjami. Uwierz w moc kamieni, a będą twoimi najlepszymi przyjaciółmi. Więcej informacji o kryształach znajdziesz na naszym Instagramie @olmi.crystal.

Ametyst różowy możesz kupić w naszym sklepie.

Dodaj komentarz