Ametyst różowy – jak pozbyć się stresu

ametyst różowy

Zobacz jakie niesamowite właściwości kryje w sobie ametyst różowy. Obudź swoją intuicję i dowiedz się jak pozbyć stresu oraz otworzyć swoje serce na miłość.

Jeśli szukasz kryształu, który ma wyjątkowe właściwości i zniewala swoim wyglądem, to różowy ametyst musi znaleźć się w twojej kolekcji. Dość rzadki i kolekcjonerski kryształ wydobywany jest w złożu w Patagonii w Argentynie. Najwięksi monarchowie używali go w swoich drogocennych koronach . Jego kolor powstał na skutek połączenia z hematytem jeszcze pod ziemią.  

ametyst różowy
Ametyst różowy w formie obelisków oraz szczotka ametystowa

Różowy ametyst, oprócz swojego wyglądu przyciąga również swoimi wyjątkowymi właściwościami, które pomogą ci na każdym etapie życia. 

Jeśli chcesz, aby twoja intuicja przemawiała do ciebie głośno i wyraźnie, to praca z tym kryształem może okazać się zbawienna. To kamień z rodziny ametystu, dlatego ma bardzo silne moce kontaktowania się z Wszechświatem i innymi wymiarami. Jeśli chcesz zapamiętywać swoje sny, to codziennie zasypiaj z ametystem różowym pod poduszką. Uwolni cię też od emocjonalnych traum i przywróci równowagę emocjonalną. Co najważniejsze, pomoże ci pozbyć się stresu i zobaczyć sytuację z innej perspektywy.

W trudnych i stresujących sytuacjach rozjaśni umysł i uspokoi w chwilach smutku, czy nawet żalu. Ametyst różowy ma bardzo subtelną i delikatną energię, która łączy się z ametystem. Znamy te kamienie z ich zdolności do wchłaniania wątpliwych, neutralnych i złych energii, oczyszczania i uwalniania ich z powrotem do otaczającej przestrzeni. Pomogą ci się uziemić i uspokoić umysł od gonitwy myśli.

Dzięki swojej subtelnej energii, ametyst różowy zadba o to, abyś pokochała i zaakceptowała siebie taką jaka jesteś. Nauczy również nie osądzać innych. Wesprze w ciężkich sytuacjach, nawet takich jak na przykład zdrada przez partnera. Jego siła mimo subtelności jest niesamowita. 

Ametyst różowy pobudza czakry serca, trzeciego oka i korony. Ten piękny kryształ pomaże ci spojrzeć na swoje życiowe doświadczenia z wyższej perspektywy twojej duszy, motywując cię do działania z silnym poczuciem boskiej miłości. 

Jesteśmy otoczeni przez natłok informacji, co powoduje, że jesteśmy bardziej podatni na stres. Kryształy maja w sobie dużo energii, przy pracy z którą możemy poradzić sobie z różnymi sytuacjami. Uwierz w moc kamieni, a będą twoimi najlepszymi przyjaciółmi. Więcej informacji o kryształach znajdziesz na naszym Instagramie @olmi.crystal.

Ametyst różowy możesz kupić w naszym sklepie.

ametyst różowy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *