Jak przyciągnąć bogactwo?

jak przyciągnąć bogactwo

Gdy uświadomimy sobie, że pieniądze są energią, łatwiej będzie nam przyciągnąć bogactwo. Żeby manifestować pieniądze do naszego życia nie trzeba ciężko pracować, można też wykorzystać siłę prawa przyciągania i naszych myśli. Kiedy uwierzymy, że pieniądze mogą przypłynąć z różnych źródeł i są dostępne dla każdego, będzie o wiele łatwiej uwolnić się od krzywdzących przekonań. Pomyśl sobie, że pieniądze są wszędzie. Otaczają cię z każdej strony i masz do nich dostęp.

Interesując się właściwościami kamieni naturalnych, zauważyłam, że niektóre kryształy mają niesamowity potencjał na przyciąganie dobrobytu finansowego.

Weźmy pod lupę cytryn. Cytryn to najbardziej popularny kamień w tej dziedzinie. Pomoże ci znaleźć nową prace, w której będziesz się realizować oraz przyciągnie pieniądze do twojego życia.

Piryt jest natomiast kamieniem liderów i przywódców. Jeśli masz firmę, zarządzasz zespołem, jesteś managerem, to piryt idealnie sprawdzi się w tej roli. Pomoże ci nabrać odwagi, asertywności i pewności siebie.

Jaspis leopardzi doda ci odwagi w podejmowaniu odważny decyzji. Przyciągnie szansy na większe pieniądze i pokaże ci lepsze drogi do uzyskania satysfakcji finansowej.

Agat mszysty to kamień dla początkujących przedsiębiorców. Jeśli dopiero startujesz z biznesem i chcesz przyciągnąć do firmy więcej klientów, pracuj z tym kamieniem.

Awenturyn zielony to kamień bogactwa i obfitości. Stawia na naszej drodze możliwości rozwoju i pokazuje najlepsze drogi do samorealizacji.

Tygrysie oko ma w sobie bardzo dużo pozytywnych właściwości, ale jego największą zaletą jest przyciąganie bogactwa i sukcesu. Jak magnes przyciąga pieniądze i daje wsparcie w interesach.

Następny moim ulubieńcem jest malachit. Malachit również ma bardzo dużo różnorodnych właściwości, ale pewnym jest że przyciąga do naszego biznesu nowych klientów i wspiera nas na drodze do sukcesu. Pracując z tym kryształem zaczniesz przyciągać coraz więcej obfitości finansowej.

Kalcyt żółty również zasługuje na swoje pięć minut, ponieważ jego właściwości są bardzo ważne, jeśli chcemy się wzbogacić. Kalcyt żółty usuwa nasze blokady i przekonania na temat pieniędzy. Pomaga spojrzeć na sytuacje z zupełnie innej strony.

Inne kryształy, które mają podobne właściwości:

Heliotrop

Obsydian złoty

Chalkopiryt

Perydot

Jaspis dalmatyński

Aby przyciągnąć bogactwo warto skorzystać z kryształów, które znajdują się w tym poście. Jak z nich korzystać? Można trzymać je na biurku w naszym miejscu pracy. Patrzmy na nie codziennie w momentach, kiedy dokonujemy decyzji finansowych. Warto także nosić te kryształy ze sobą. Mały cytryn czy malachit możemy nosić w kieszeni spodni lub torebki. Oprócz tego, ja np trzymam duży kawałek pirytu na banknotach, które leżą koło mojego miejsca pracy. Staram się otaczać pieniędzmi i kryształami, które przyciągają ich więcej. Póki co, sprawdza się to u mnie świetnie.

Dodaj komentarz