Kryształy – wyjątkowy prezent na każdą okazję

prezent na każdą okazję

Jeśli szukasz ciekawego i wyjątkowego pomysłu na prezent dla niej bądź dla niego, zobacz jakie cuda kryją w sobie naturalne kryształy. Wyjdź na przekór szablonom i daj bliskim magię na dłoni. Kryształy to wyjątkowy prezent na każdą okazję.

Jaki prezent na ślub?

Ślub, urodziny, święta… to cudowne chwilę, aby podzielić się z bliskimi czymś wyjątkowym i dać im wyjątkowy prezent. Prezent dany z intencją miłości zawsze będzie trafiony. Jeśli przyjrzysz się właściwościom kwarcu różowego, to odkryjesz niesamowitą moc miłości w tej bryłce. Kwarc różowy ma za zadanie pogłębiać miłość, empatię, wsparcie i zaufanie. Dając ten kamień nowożeńcom, przekazujesz im magiczną moc natury do jeszcze większej miłości na nowej drodze życia. 

Kwarc różowy to również świetny pomysł na wyjątkowy prezent urodzinowy. Czemu? Ponieważ ma w sobie duże energii, która pomaga pokochać i zaakceptować siebie takim jakim się jest. Osoba obdarowana różową bryłka nabierze więcej empatii, pewności siebie i samoakceptacji. 

Jaki kryształ idealnie sprawdzi się na święta?

Przyjrzyjmy się właściwościom kryształu górskiego oraz dlaczego ten uniwersalny kamień sprawdzi się dla każdego członka rodziny. Kryształ górski jest to najsilniejszy kamień oczyszczający ciała, duszy, umysłu i pomieszczenia. Potrafi negatywną energię przekształcić w energię, która nam sprzyja. Jest jak akumulator dla naszych wibracji. Osoba obdarowana kryształem nabierze większej wiary w siebie i swoje możliwości.

Tak naprawdę każdy kryształ ma w sobie dużo darów, które sprawdzą się u każdego z nas. Warto jednak pamiętać, aby podczas wyboru kierować się intencją, czyli tym, co chcesz przekazać bliskiej osobie. Jeśli jest to miłość, to polecam wybrać kwarc różowy. Chcesz dodać komuś siły? Pomyśl nad kryształem górskim. Może chcesz pomoc przyciągnąć idealną pracę to cytryn lub amazonit. Jeśli osoba potrzebuje spokoju i harmonii, to ametyst.

Intencja potrafi zdziałać cuda, dlatego dowiedz się czego najbardziej pragnie twoja bliska osoba i podaruj kryształ, który pomoże jej w realizacji tego celu.

Więcej kryształów i opisów znajdziesz na naszym instagramie, bądź w zakładce sklep na naszej stronie internetowej www.olmicrystals.pl

Dodaj komentarz