Na czym polega moc kryształów?

moc kryształów

Nie ma nic potężniejszego w naszym życiu niż wiara. Wiara prowadzi nas przez życie i dodaje niesamowitej otuchy. Moc kryształów może nie jest udowodniona naukowo, ale na pewno możemy odczuwać ich energię. Kryształy mają zdolność przechowywania, odbijania i przekazywanie świata w formie inteligentnych pól stabilnej energii, zwiększającej przepływ sił życiowych w ciele ludzkim, czakrach, aurze i innych układach energetycznych o delikatnej naturze.

Jeśli natura daje nam swoje dary, to czemu z nich nie skorzystać? Kamienie szlachetne i półszlachetne są dobrymi pomocnikami przy złamanym sercu, przy lęku, natłoku pracy. Oprócz tego wzmacniają nasze poczucie szczęścia i bezpieczeństwa. Kryształy można też nazwać potężną elektrownią na Ziemi, ponieważ wzmacniają nasze wibracje i potrafią nas też uleczyć. Ale to nie wszystko, kryształy pomagają zrozumieć nas samych oraz wzmacniają intuicję.

Mimo że teraz temat kamieni jest dosyć popularny, to nie zmienia faktu, że już od pokoleń były wykorzystywane przez najpotężniejszych władców. Znali je starożytni Grecy, Rzymianie, Aztekowie, Egipcjanie. W tamtych czasach służyły jako ozdoby koron, kielichów, naczyń, ale także do uzdrawiania czy ochrony.

Co ciekawe, kryształy rosną i mimo różnego położenia na Ziemi mają ten sam wygląd i moc. Każdy kryształ ma swoje właściwości lecznicze. Na to, jakie właściwości ma dany kamień wpływa jego kolor, rodzaj i jeszcze kilka innych zależności. To niesamowite narzędzie, aby wzmocnić swoją manifestację. Dbaj o swoje kryształy, oczyszczaj je, ładuj, nadawaj im intencję, noś je, pracuj z nimi. Stwórz relację ze swoimi kryształami, a one odwdzięczą się swoją uzdrawiającą energią. Niesamowite jest to, że takie minerały jak na przykład kalcyt, które formują się w ziemi przez tysiące lat, znajdują się także w naszym ciele.

Otwórz swój umysł na nowe możliwości i korzystaj z profitów, jakie daje nam matka natura. Nie ma nic złego w tym, aby wierzyć w to, czego nie widzimy. Energia kieruje naszym życiem, więc pokieruj nią dobrze!

Dodaj komentarz