Te kryształy musisz mieć! (najlepsze na początek)

kryształy na początek

Moc kryształów jest tak różnorodna, jak ich rodzaje. Kryształy mają niesamowitą moc, jeśli zrozumiesz jak z nimi współpracować, twoje życie się zmieni. Z racji, że każdy kryształ ma swoją indywidualną właściwość, przedstawię ci kryształy najlepsze na początek przygody.

Pierwsza piątka:

Kryształ górski, to kamień, który każdy powinien mieć w swojej kolekcji. Ma silną właściwość oczyszczania. Oczyści twoje ciało, umysł a nawet otoczenie. Jeśli masz jakąś wizję w głowie, ten kryształ pomoże ci nabrać więcej motywacji i chęci, aby ją zrealizować. Pomoże uwierzyć w siebie, dając dużo optymistycznej energii. Oprócz właściwości duchowych, wpływa też bardzo dobrze na organizm. Likwiduje bóle brzucha podczas miesiączki, wspomaga leczenie nowotworów i dobrze wpływa na oczyszczanie cery.

Kwarc różowy, to kryształ miłości. Pomoże ci znaleźć prawdziwą miłość, ale też nauczy kochać samego siebie. Jeśli masz problem w tym obszarze, to nie ma co się zastanawiać. Miłość to najważniejszy aspekt życia i warto skupić się na tej sferze. Uczy bezinteresownej pomocy, pokaże bezwarunkową miłość i będzie cię wspierać na każdym etapie. Pamiętaj, wszystko zaczyna się od miłości do samego siebie.

Turmalin to kolejny kamień, który warto mieć w swojej kolekcji. Turmalin to kamień ochronny. Ochroni cię przed negatywną energią innych ludzi. Warto go mieć przy sobie zawsze jak wychodzisz z domu, bądź trzymaj go przy drzwiach wejściowych. Turmalin również odpowiada za przyjaźń, bogactwo i miłość. Chroni przed zazdrością, egoizmem i nieufnością.

Ametyst to kamień spokoju i równowagi. Przywróci do twojego życia harmonię i pomoże skupić się na ważnych rzeczach. Jeśli masz problem z uzależnieniem, to ametyst pomoże ci go zwalczyć i wejść na nową ścieżkę. Dobrze też wpływa na sen, więc jeśli borykasz się z nocnymi koszmarami, ametyst jest dla ciebie. Ten kamień uczy cierpliwości i wytrwałości. Nadaj mu odpowiednią intencję i ciesz się jego siłą.

Jeśli chcesz przyciągnąć dobrobyt finansowy do swojego życia, Cytryn ma właśnie takie możliwości. Ten kamień bardzo dobrze na nas wpływa zarówno zdrowotnie, jak i psychicznie. Dobrze go mieć przy sobie jak idziemy na rozmowę o pracę, bądź tworzymy jakiś projekt. Cytryn to kamień sukcesu dodający odwagi w negocjacjach biznesowych i w chwilach wymagających odwagi. Oprócz tego wzmacnia organizm, jest pomocny przy chorobach serca, wątroby i nerek.

Te także musisz mieć!

Malachit to kamień transformacji. Pomoże ci znaleźć miłość lub odbudować stary związek. Wprowadza harmonię i spokój. Ma silną moc, aby uchronić nas od złej energii innych ludzi. To też kamień sukcesu. Jeśli planujesz założyć firmę, albo zwiększyć ilość klientów, to malachit będzie idealnym rozwiązaniem.

Karneol to aktywator pozytywnych zmian i kobiecej energii. Pomoże zwolnić i zmienić dotychczasowe priorytety. To także kamień namiętności, pobudza jakość doznań seksualnych. Kryształ ten nada się również dla osób uczących się. Pomoże skupić się na nauce i pomyślnie zdać wszystkie egzaminy.

Awenturyn „a ventura” czyli „szczęśliwy traf”. Przynosi powodzenie i pomaga zwiększyć standard życia. Mówi się, że awenturyn zielony sprzyja uprawianiu medytacji i polepsza komunikację ze światem astralnym. Awenturyn to kryształ nowych początków. Pomoże podbić twoje manifestacje i polepszyć życia pod każdym aspektem.

Kolejny kamień to Selenit. Zasługuje on na szczególną uwagę, ponieważ wspiera nas na drodze rozwoju duchowego. Pomaga opanować nasze myśli, kiedy umysłem zawładnął czarny scenariusz. Pomoże również spojrzeć trzeźwo na sytuację, rozjaśnia umysł i zwiększa intuicję. Przynosi głęboki i spokojny sen.

Tygrysie oko to również kamień obfitości i bogactwa, ale też przynosi radość – uwalnia od lęku i niepokoju. Zwiększa przejrzystość myśli i pomaga w podejmowaniu dobrych decyzji.

Nie zapominaj o tych!

Labradoryt swoim wyjątkowym wyglądem symbolizuje, że obudzi naszą kreatywność i wzmocni intuicję. Kamień ma też właściwości lecznicze: dodaje energii, zwalcza rożnego rodzaje bóle i przynosi ulgę w chorobach.

Piryt to kryształ przedsiębiorców i liderów. Pomoże skupić się na pracy, a także przyciągnąć klientów. Zwiększa koncentracje i poprawia pamięć. Jeśli chcesz zmienić swoje życie i podjąć właściwa drogą, Piryt będzie idealnym towarzyszem.

Rodonit nie tylko jest kamieniem miłości, a też potrafi leczyć traumy i przykre doświadczenia z dzieciństwa. Pomoże uleczyć złamane serce i przejść przez ten etap łagodnie.

Kamień słoneczny zasługuje na osobną uwagę. Jak sama nazwa wskazuje to kamień radości i optymizmu. Pokaże ci twoją lepszą stronę. Nauczy asertywności, zaufania, złagodzi stres dnia codziennego, nauczy jak dawać i otrzymywać miłość. Kamień słoneczny oczyści cię od negatywnej energii.

Celestyn to kryształ, który pomoże ci przejść przebudzenie duchowe. Pomoże on skontaktować się z twoimi aniołami i przewodnikami duchowymi. Dobrze też wpływa na czakry, dlatego warto z nim medytować. Pomoże ci opanować emocje i idealnie się nadaje w publicznych przemowach.

Tak jak pisałam na początku, ile kamieni, tyle właściwości. Natura daje nam jak na tacy pomoc. Kryształy najlepsze na początek znajdziesz w moim sklepie. Jeśli uważasz że potrzebujesz wsparcia w danej dziedzinie, wybierz swój kamień i ciesz się jego mocą. Wszystko zaczyna się od wiary!

Sprawdź także instagram sklepu: @olmi.crystals

Dodaj komentarz