kadzidełka stożkowe

Kadzidełka stożkowe – odkryj ich magiczną moc

Kadzidełka stożkowe to jedna z najstarszych form kadzideł, której używano w różnych kulturach na całym świecie. Znane również jako „agarbatti” w hinduizmie były stosowane w rytuałach religijnych i ofiarach, a także do celów terapeutycznych i medytacyjnych.

Kadzidełka stożkowe składają się z węgla drzewnego, olejków eterycznych, żywic, ziół i przypraw. Po zapaleniu, dym z kadzidła uwalnia aromatyczne olejki eteryczne, które są uważane za mające pozytywny wpływ na stan umysłu i ciało.

Zastosowanie

W medytacji, kadzidełka stożkowe pomagają zrelaksować umysł i wprowadzić w stan spokoju. Dym kadzidła pobudza zmysły i pomaga w koncentracji na oddechu i wizualizacji.

Kadzideł stożkowych używa się również w celach terapeutycznych. Ich aromatyczne właściwości mają pozytywny wpływ na nasze emocje i zdrowie psychiczne. Na przykład, kadzidło piżmowe to doskonały sposób na relaksację, medytację, oczyszczanie powietrza i poprawę samopoczucia. Zapach piżma ma wiele właściwości, które wpływają pozytywnie na zdrowie fizyczne i psychiczne. To idealny wybór dla osób szukających naturalnych sposobów na poprawę swojego samopoczucia.

Warto pamiętać, że wybór odpowiedniego kadzidła stożkowego może mieć znaczący wpływ na jego skuteczność. W zależności od składu, kadzidła stożkowe mogą działać inaczej. Na przykład, kadzidło paczuli ma wiele właściwości, które wpływają na pozytywnie na samopoczucie, nastrój i zdrowie. To także doskonały sposób na oczyszczanie powietrza i usuwanie nieprzyjemnych zapachów.

Biała szałwia ma również właściwości pobudzające, które mogą pomóc w poprawie koncentracji i produktywności. Redukuje również napięcie i stres związany z codziennymi obowiązkami.

Kadzidło drzewo sandałowe to doskonały wybór dla osób, które chcą poprawić jakość swojego snu i i zredukować niepotrzebne myśli.

Kadzidło stożkowe o zapachu jabłka z cynamonem to świetny wybór dla osób, które potrzebują się skoncentrować i uspokoić.

Takie kadzidełka są również popularne w dekoracji wnętrz. Można je umieścić w specjalnych stojakach lub po prostu rozłożyć po pomieszczeniu. Ich aromatyczne właściwości pozytywnie wpłyną na atmosferę w domu, a jednocześnie dodadzą piękna i stylu.

W dzisiejszych czasach, kadzidełka stożkowe są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i zapachach. Ich popularność ciągle rośnie, ponieważ wiele osób szuka naturalnych sposobów na zrelaksowanie się i redukcję stresu.

Podsumowując, kadzidełka stożkowe mają wiele zalet i są doskonałym narzędziem do medytacji, terapii aromatycznej i dekoracji wnętrz. Wybór odpowiedniego kadzidła stożkowego może mieć znaczący wpływ.

Zobacz nas na instagramie https://instagram.com/olmi.crystals

prezent na każdą okazję

Kryształy – wyjątkowy prezent na każdą okazję

Jeśli szukasz ciekawego i wyjątkowego pomysłu na prezent dla niej bądź dla niego, zobacz jakie cuda kryją w sobie naturalne kryształy. Wyjdź na przekór szablonom i daj bliskim magię na dłoni. Kryształy to wyjątkowy prezent na każdą okazję.

Jaki prezent na ślub?

Ślub, urodziny, święta… to cudowne chwilę, aby podzielić się z bliskimi czymś wyjątkowym i dać im wyjątkowy prezent. Prezent dany z intencją miłości zawsze będzie trafiony. Jeśli przyjrzysz się właściwościom kwarcu różowego, to odkryjesz niesamowitą moc miłości w tej bryłce. Kwarc różowy ma za zadanie pogłębiać miłość, empatię, wsparcie i zaufanie. Dając ten kamień nowożeńcom, przekazujesz im magiczną moc natury do jeszcze większej miłości na nowej drodze życia. 

Kwarc różowy to również świetny pomysł na wyjątkowy prezent urodzinowy. Czemu? Ponieważ ma w sobie duże energii, która pomaga pokochać i zaakceptować siebie takim jakim się jest. Osoba obdarowana różową bryłka nabierze więcej empatii, pewności siebie i samoakceptacji. 

Jaki kryształ idealnie sprawdzi się na święta?

Przyjrzyjmy się właściwościom kryształu górskiego oraz dlaczego ten uniwersalny kamień sprawdzi się dla każdego członka rodziny. Kryształ górski jest to najsilniejszy kamień oczyszczający ciała, duszy, umysłu i pomieszczenia. Potrafi negatywną energię przekształcić w energię, która nam sprzyja. Jest jak akumulator dla naszych wibracji. Osoba obdarowana kryształem nabierze większej wiary w siebie i swoje możliwości.

Tak naprawdę każdy kryształ ma w sobie dużo darów, które sprawdzą się u każdego z nas. Warto jednak pamiętać, aby podczas wyboru kierować się intencją, czyli tym, co chcesz przekazać bliskiej osobie. Jeśli jest to miłość, to polecam wybrać kwarc różowy. Chcesz dodać komuś siły? Pomyśl nad kryształem górskim. Może chcesz pomoc przyciągnąć idealną pracę to cytryn lub amazonit. Jeśli osoba potrzebuje spokoju i harmonii, to ametyst.

Intencja potrafi zdziałać cuda, dlatego dowiedz się czego najbardziej pragnie twoja bliska osoba i podaruj kryształ, który pomoże jej w realizacji tego celu.

Więcej kryształów i opisów znajdziesz na naszym instagramie, bądź w zakładce sklep na naszej stronie internetowej www.olmicrystals.pl

ametyst różowy

Ametyst różowy – jak pozbyć się stresu

Zobacz jakie niesamowite właściwości kryje w sobie ametyst różowy. Obudź swoją intuicję i dowiedz się jak pozbyć stresu oraz otworzyć swoje serce na miłość.

Jeśli szukasz kryształu, który ma wyjątkowe właściwości i zniewala swoim wyglądem, to różowy ametyst musi znaleźć się w twojej kolekcji. Dość rzadki i kolekcjonerski kryształ wydobywany jest w złożu w Patagonii w Argentynie. Najwięksi monarchowie używali go w swoich drogocennych koronach . Jego kolor powstał na skutek połączenia z hematytem jeszcze pod ziemią.  

ametyst różowy
Ametyst różowy w formie obelisków oraz szczotka ametystowa

Różowy ametyst, oprócz swojego wyglądu przyciąga również swoimi wyjątkowymi właściwościami, które pomogą ci na każdym etapie życia. 

Jeśli chcesz, aby twoja intuicja przemawiała do ciebie głośno i wyraźnie, to praca z tym kryształem może okazać się zbawienna. To kamień z rodziny ametystu, dlatego ma bardzo silne moce kontaktowania się z Wszechświatem i innymi wymiarami. Jeśli chcesz zapamiętywać swoje sny, to codziennie zasypiaj z ametystem różowym pod poduszką. Uwolni cię też od emocjonalnych traum i przywróci równowagę emocjonalną. Co najważniejsze, pomoże ci pozbyć się stresu i zobaczyć sytuację z innej perspektywy.

W trudnych i stresujących sytuacjach rozjaśni umysł i uspokoi w chwilach smutku, czy nawet żalu. Ametyst różowy ma bardzo subtelną i delikatną energię, która łączy się z ametystem. Znamy te kamienie z ich zdolności do wchłaniania wątpliwych, neutralnych i złych energii, oczyszczania i uwalniania ich z powrotem do otaczającej przestrzeni. Pomogą ci się uziemić i uspokoić umysł od gonitwy myśli.

Dzięki swojej subtelnej energii, ametyst różowy zadba o to, abyś pokochała i zaakceptowała siebie taką jaka jesteś. Nauczy również nie osądzać innych. Wesprze w ciężkich sytuacjach, nawet takich jak na przykład zdrada przez partnera. Jego siła mimo subtelności jest niesamowita. 

Ametyst różowy pobudza czakry serca, trzeciego oka i korony. Ten piękny kryształ pomaże ci spojrzeć na swoje życiowe doświadczenia z wyższej perspektywy twojej duszy, motywując cię do działania z silnym poczuciem boskiej miłości. 

Jesteśmy otoczeni przez natłok informacji, co powoduje, że jesteśmy bardziej podatni na stres. Kryształy maja w sobie dużo energii, przy pracy z którą możemy poradzić sobie z różnymi sytuacjami. Uwierz w moc kamieni, a będą twoimi najlepszymi przyjaciółmi. Więcej informacji o kryształach znajdziesz na naszym Instagramie @olmi.crystal.

Ametyst różowy możesz kupić w naszym sklepie.

ametyst różowy