tablica wizji

Spełnienie Marzeń w 2024: Moc Kryształów i Tablica Wizji

Wkrótce wchodzimy w rok 2024, a to idealny czas, by myśleć o spełnianiu marzeń. Jak to zrobić? Przy pomocy kryształów i tablicy wizji!

Co To Jest Tablica Wizji?

Tablica wizji to wizualne przedstawienie Twoich celów i marzeń. To prosta, ale potężna metoda wizualizacji tego, co chcesz osiągnąć. Potrzebujesz kartki, czasopism lub zdjęć i obrazków z internetu, nożyczek, kleju, a także kryształów – naszych małych magicznych wspomagaczy.

tablica wizji

Jak Stworzyć Tablicę Wizji?

 1. Zdefiniuj Cele: Pomyśl dokładnie, co chcesz osiągnąć.
 2. Zbierz Materiały: Wydrukuj zdjęcia, które najlepiej oddają Twoje aspiracje.
 3. Ułóż i Przyklej: Ułóż je na kartce w sposób, który Ci się podoba, a następnie przyklej.

Możesz także zrobić swoją tablicę wizji / mapę marzeń cyfrowo. Przyda się do tego Canva, gdzie możesz ułożyć swoje zdjęcia w kolażu, a następnie pobrać i ustawić na tapetę.

Kryształy na Twojej Tablicy Wizji

Te kryształy będą pomocne w tym, aby Twoje marzenia się spełniły:

Umieszczanie Kryształów

Rozłóż je wokół tablicy podczas tworzenia tablicy wizji. Nadaj im intencję, aby pomogły Ci w zrealizowaniu celów na nowy rok.

tablica wizji

Tablica Wizji – co dalej?

Umieść ją w miejscu, gdzie będziesz ją często widzieć. Codzienne spojrzenie na nią przypomni Ci o Twoich celach i marzeniach.

Pamiętaj, że kryształy są tylko narzędziem. Prawdziwa siła tkwi w Tobie, ale te małe kamienie mogą nadać Twoim marzeniom dodatkowy blask i pomóc w ich manifestacji.

Odwiedź mój sklep, aby znaleźć kryształy dla siebie, a także zaobserwuj mnie na instagramie, żeby nie przegapić żadnych ciekawostek o kryształach.

Zatem do dzieła! Niech rok 2024 będzie rokiem spełnionych marzeń i wielkich osiągnięć. Trzymajcie kciuki za siebie i pozwólcie, by Wasze tablice wizji i kryształy poprowadziły Was do realizacji marzeń!

kryształy na sezon koziorożca

Kryształy na sezon Koziorożca

Sezon Koziorożca, który trwa od 22 grudnia do 19 stycznia, jest czasem, który w astrologii kojarzony jest z ambicją, dyscypliną, odpowiedzialnością i dążeniem do osiągnięć. Mam dla Ciebie kilka kryształów, które mogą rezonować z tą energią oraz wskazówki, jak je wykorzystać.

Kryształy na Sezon Koziorożca

 1. Turmalin: Pomaga w uziemieniu i poczuciu bezpieczeństwa, wspierając realizację celów i ambicji.
 2. Fluoryt: Wspiera organizację i strukturyzację myśli, co jest pomocne w planowaniu i realizacji zadań.
 3. Sodalit: Pomaga w logicznym myśleniu i intuicji. Sodalit może być pomocny w podejmowaniu ważnych decyzji i realizacji planów strategicznych.

Jak Wykorzystać Kryształy w Sezonie Koziorożca

 1. Postawienie Celów: Wykorzystaj energię Koziorożca do ustawienia nowych celów lub pracy nad bieżącymi projektami. Medytuj z wybranymi kryształami, koncentrując się na swoich aspiracjach.
 2. Planowanie i Organizacja: Używaj kryształów, takich jak fluoryt, podczas planowania i organizacji swoich działań. Mogą pomóc w utrzymaniu jasności umysłu i efektywności.
 3. Medytacja i Uziemienie: Praktykuj medytację z turmalinem, aby zachować uziemienie i równowagę emocjonalną w czasie pracy nad osiągnięciem celów.
 4. Noszenie Kryształów: Noszenie wybranych kryształów jako biżuterii lub trzymanie ich w kieszeni może pomóc w ciągłym czerpaniu z ich energii przez cały dzień.
 5. Czyszczenie Kryształów: Pamiętaj o regularnym czyszczeniu kryształów, aby uwolnić je od nagromadzonej energii i maksymalizować ich potencjał.

Dodatkowe Wskazówki

 • Refleksja i Samoocena: Sezon Koziorożca to dobry czas na refleksję nad swoimi osiągnięciami i planami na przyszłość.
 • Praca nad Dyscypliną: Wykorzystaj energię Koziorożca do wzmacniania samodyscypliny i odpowiedzialności za własne działania.
 • Zrównoważony Wypoczynek: Pamiętaj, aby równoważyć pracowitość Koziorożca z odpowiednim odpoczynkiem i relaksem.

Sprawdź mój sklep, aby znaleźć swoje kryształy oraz zaobserwuj mnie na instagramie, żeby nie przegapić informacji o kryształach.

jak kształt kryształów wpływa na ich działanie

Jak kształt kryształów wpływają na naszą energię

Kryształy to nie tylko piękne kamienie, ale także źródła energii i mocy. Jednym z kluczowych czynników wpływających na energię kryształu jest jego kształt. Każdy kształt kamienia ma unikalne właściwości i zdolności energetyczne, które można wykorzystać do poprawy samopoczucia i osiągnięcia duchowej równowagi. W dzisiejszym artykule odkryjemy, jak kształt kryształów wpływają na naszą energię.

Kula – Rozpraszanie Energii

Kule to jedne z najpopularniejszych kształtów kryształów, a ich zdolność do rozpraszania energii we wszystkich kierunkach czyni je doskonałymi narzędziami do tworzenia równowagi energetycznej w przestrzeni. Kule emanują harmonią i pomagają w rozproszeniu negatywnej energii, co sprawia używa się ich do oczyszczania pomieszczeń oraz podczas praktyk medytacyjnych.

Piramida / Stożek – Skupianie Energii

Piramidy skupiają energię ku górze, dzięki czemu są narzędziami do koncentrowania i wzmacniania intencji. Możesz umieścić kamień w kształcie piramidy na swoim biurku lub w miejscu, gdzie pracujesz nad swoimi celami, aby wzmocnić swoje wysiłki i osiągnąć pożądane rezultaty.

Szczotka – Oczyszczanie i Usuwanie Blokad

Kamienie w kształcie szczotki posiadają długie, cienkie wypustki, które przypominają szczotki do włosów. Używa się ich do energetycznego oczyszczania i usuwania blokad w ciałach energetycznych. Włoski kamienia służą do „czyszczenia” aur i przywracania płynności przepływu energii.

Serce – Miłość i Harmonia

Kamienie w kształcie serca są doskonałym symbolem miłości i emocjonalnej harmonii. Stosuje się ich do pracy nad miłością własną oraz w relacjach międzyludzkich. Możesz trzymać kamień w kształcie serca w dłoni podczas medytacji, aby promować miłość i akceptację siebie.

Geoda – Wzmacnianie Energii Kryształu

Geody są kamieniami energetycznymi, ponieważ ich wnętrze jest wypełnione innymi minerałami, które wzmacniają energię głównego kryształu. Geody potrafią skoncentrować i wzmocnić energię, co sprawia, że są używane do zwiększenia pozytywnej energii w przestrzeni oraz do wzmocnienia działania innych kryształów.

Owal – Skoncentrowana Energia

Kamienie w kształcie owalu posiadają bardziej skoncentrowaną energię niż kryształy w formie kul. To sprawia, że nadają się idealnie do pracy nad określonymi celami lub intencjami. Możemy nosić kamień w kształcie owalu przy ciele lub trzymać go w dłoni podczas medytacji, aby skierować energię na swoje duchowe praktyki.

Szlifowany – Koncentracja Energii

Kamienie szlifowane to kamienie, które zostały specjalnie opracowane, aby pomóc w koncentracji energii i uwadze podczas praktyk medytacyjnych. Dzięki gładkim krawędziom są doskonałe do trzymania w dłoni lub umieszczania na ciele podczas medytacji, co pomaga w zwiększeniu skupienia i osiągnięciu stanu spokoju.

Zrosty – Koncentrowanie Energii

Zrosty to kamienie, które pomagają w koncentrowaniu energii w określonym punkcie lub kierunku. Ich unikalna struktura, złożona z wielu mniejszych fragmentów lub kryształów połączonych ze sobą, czyni je doskonałymi narzędziami do pracy nad określonymi celami i intencjami. Zrosty również zwiększają intensywność energii, co sprawia, że są przydatnym narzędziem do osiągania konkretnych celów energetycznych. Można umieścić zrost w określonym miejscu lub wykorzystać go w medytacji, aby skupić swoje intencje i pracować nad rozwojem duchowym.

A więc jak kształty kryształów wpływają na naszą energię? Kształt kryształów ma istotne znaczenie dla ich energii i zastosowań. Każdy kształt ma unikalne właściwości, które można wykorzystać w celu poprawy naszego samopoczucia, równowagi energetycznej i osiągnięcia duchowej harmonii. Wybierając kryształy w odpowiednich kształtach, możemy bardziej świadomie pracować nad naszym rozwojem osobistym i duchowym.

Zaobserwuj nas na Instagramie